Jiří Štika

Jiří Štika se narodil v roce 1972 v New Yorku. Dlouhodobě žije v Praze a fotografii se věnuje dvanáct let. Z fotografické tvorby se specializuje na atelierovou tvorbu, architekturu a grafiku. Jako výtečný grafik vytváří plátna známým fotografům k presentaci i na výstavy v Česku i zahraničí. Graficky, na profesionální úrovni, vytváří publikace, fotoknihy, presentace, propagační a reklamní materiály, kalendáře apod. Je tvůrčí duší atelieru Profoto.

FOTOGRAFIE

Fotografické služby spočívají na třech základních pilířích – na ateliérových fotografiích (portrét, rodinná fotografie, akt), dále na velkoformátových snímcích z celého světa, které mohou oživit Váš interiér. Třetím pilířem jsou pak služby na přání zákazníků – například produktové fotografie, exteriérové, interiérové, dokumentární (např. svatby, firemní akce).
Vlastníme špičkově vybavený fotoateliér s osvětlovací technikou HENSEL a fototechnikou CANON či Hasselblad. S jejich pomocí jsme schopni vytvořit kvalitní, netradiční a Vašim představám přizpůsobený portrét všech typů (psychologický, stylizovaný, firemní, rodinný apod.), rodinné fotografie či akty. V ateliéru nebo přímo u Vás (restauraci, továrně, kancelářích) zdokumentujeme exteriéry i interiéry, vytvoříme také technicky dokonalé produktové fotografie.
Váš interiér dokážeme vybavit jedinečnými a originálními fotografiemi z celého světa od velikosti A5 až po velikost A0+. Fotografie přizpůsobíme také Vašim specifickým přáním. Vše s kompletní službou tedy i s montáží přímo u Vás.

web: www.art-place.cz

ART PLACE: TO PRAVÉ MÍSTO PRO RADOST A INSPIRACI

Jsme trochu jiná prodejní galerie. Zaměřujeme se na originální umění a umělecký design. Podstatnou část plakátů a jiných prací najdete jenom u nás. Chceme, abychom byli místem, kde se vám bude líbit a kam se budete rádi vracet, protože zde najdete radost z nákupu i inspiraci pro váš domov i pracoviště.