Knihy

Po pádu železné opony si mohl konečně pootevřít vrátka ke svobodnému cestování více či méně exotickými krajinami a poznávat nesmírnou krásu naší modré planety. Dlouhodobě žije v Praze a kouzlu fotografie se věnuje devět let. Z fotografické tvorby se jeho vášní se stává především krajinářská fotografie.

S námi poznáte svět. Jako na dlani jej budete mít prostřednictvím knih, které vydáváme v edici Skvělé dny na zeměkouli. S autorem knih Jaromírem Macurou jsme dosud vydali:

Barevnej svět aneb fragmenty z přírodních krás amerického západu, Nový Zéland, Austrálie, Island, Amazonie, Jižní Amerika-jih, USA-města, USA-národní parky západu, Čína, Kuba, Jižní Afrika, Bolívie, Kolumbie, Öland-Švédsko, Panoramata Jižní polokoule, Španělsko a Národní park Yellowstone-peklo a ráj, Zvířetník aneb srdečné pozdravy z Říše zvířat, Portugalsko-země objevitelů, Nerovný rovník Jižní Ameriky, Krvavá srdce ve stínu opeřeného hada. Kvůli nezávislosti a svobodné volby autora, jsou veškeré knihy vydávány bez reklam a sponzorských příspěvků.

Objednávky knih posílejte na email: jaromirmacura@gmail.com